Meteor – Ústí nad Labem  3:1 (1:0)

Branky : 5´ Oswald, 79´ Liška, 84´ Vlček

V neděli odpoledne jsme na domácím hřišti v rámci 7.kola  přivítali soupeře z Ústí nad Labem. Soupeř se před utkáním nacházel na 7. místě tabulky, se ziskem 9 bodů z pěti zápasů, což napovídalo, že nás opět nečeká nic jednoduchého ostatně jako každý zápas v soutěži.  Hned z úvodu utkání (2 minuta) si vytváří soupeř svou největší šanci v utkání kdy se po centru a našem špatném vrácení ocitl soupeřův hráč úplně osamocený na zadní tyči a zívala na něj prázdná brána čehož i díky drobné teči našeho brankáře Petříka při centru nedokázal využít. Co se nepodařilo na straně jedné, se podařilo na straně druhé, kdy se po centru prosazuje Oswald a v 5 minutě se tak ujímáme vedení 1:0. Další průběh prvního poločasu je jako na houpačce kdy si oba celky vytváří gólové šance, které však ani jeden tým nedokáže využít a poločas končí našim vedením 1:0. I když kdyby poločas skončil 4:3 pro jakýkoliv tým nikdo by se nedivil. I ve druhém poločase se šance střídají na obou stranách, nastřelujeme tyč po úniku Kalhouse, na druhé straně v zápase famózně chytající náš brankář Petřík dalším úžasným zákrokem, (kterých v zápase předvedl několik) likviduje šanci soupeře z bezprostřední blízkosti a tak i po většinu druhého poločasu je stav stále těsný 1:0. Necelou čtvrt hodinu před koncem utkání konkrétně v 79 minutě dává uklidňující branku po rohovém kopu kapitán Liška a 11 minut před koncem vedeme 2:0. Gólový účet zápasu však ještě nebyl u konce, v 84 minutě si na naší půlce vzal míč pod svou kontrolu obránce Vlček a jednoduše ho nikomu nepůjčil, prošel křížem celé hřiště a zvyšuje vedení na 3:0. Bohužel se v poslední minutě utkání prosazuje i soupeř a překazil tak brankáři Petříkovi čisté konto. Velká pochvala po vítězném utkání patří celému týmu za přístup a předvedenou hru. Nezbývá než na výkon a bodový zisk navázat i v zápasech následujících.

Základní sestava : Petřík – Soukup – Nykl – Dvořák – Vlček – Liška – Pecháček – Novotný – Koffi – Oswald – Kalhous.

Náhradníci : Pešek, Negru, Musil, Hladký, Steiner

jp