SK Dynamo České Budějovice – FK Meteor Praha VIII 1 : 1,  p.k. 4 : 2
 Branka: Kadlec
 Sestava: Havel – Sušický, Kadlec, Král, Artim – Krejzar (52. Smutný), Holubec, Butsko, Bigolet (68. Dvořák) – Hochmann (60. Komzala), Havrlík
 Náhradnící: Brisuda, Dvořák, Komzala, Smutný, Klouček
Do utkání vstupovala obě mužstva se stejným bodovým ziskem, a tak se od utkání očekávala vyrovnaná bitva. Od prvních minut jsme však soupeře přehrávali a vytvářeli si dost brankových příležitostí. V průběhu poločasu se začínala hra vyrovnávat, ale ve 28.minutě jsme se dostali do vedení, když přímý kop Butska do branky dorazil Kadlec. Po naší brance si začal příležitosti vytvářet i soupeř a jednu z mála dokázal po sérii našich chyb proměnil. Do druhé půle se tedy šlo za stavu 1:1. V druhé půli jsme byli lepším týmem, ale bohužel jsme to nedokázali přetavit ve vstřelenou branku. Po osmdesáti minutách tedy utkání nepoznalo vítěze a musela rozhodnout penaltová loterie, po které nás o to víc mrzelo, že jsme o výsledku nerozhodli v základní hrací době, když se štěstí přiklonilo na stranu soupeře. I přes nepříznivý výsledek si všichni kluci, kteří zasáhli do utkání, zaslouží jednoznačnou pochvalu za odvedený výkon.