FK Meteor Praha VIII – FK Ústí nad Labem  1 : 2(1 : 1)                                                                                  Branka: Max Klíma

Sestava: Kalhous, Ficek, Lízálek, Matys, Jahoda, Machovský, Bárta, Pařízek, V. Klíma, M. Klíma, Kupka
Náhradníci: Valín, Fodor, Holub, Jankovský, Navrátil, Šrejber, Valenta
Do zápasu jsme jako už tradičně vstoupili špatně, jelikož jsme už ve čtvrté minutě inkasovali! Poté jsme ale začali hrát svižný a kombinační fotbal a byli jsme lepším týmem, z čehož pramenila vyrovnávací branka po krásné kombinační akci, kdy Kupka přesným centrem našel M. Klímu, který se nemýlil 1:1. Do konce poločasu jsme si vypracovali ještě nejméně čtyři stoprocentní šance, ale bohužel jsme v koncovce vyhořeli. Kdyby jsme o poločase vedli alespoň 3:1 nikdo by se nemohl divit. V druhém poločase jsme měli míč pod kontrolou častěji než soupeř, ale žádné větší šance jsme si nevypracovali. Když už to vypadalo, že zápas rozhodnou penalty, přišla 90 minuta a trestný kop z levé strany, kdy jsme nepohlídali hráče na zadní tyči a zas vyšli na prázdno! Zas se opakuje, co nás dlouhodobě trápí, což je naše špatná koncovka a špatné začátky zápasů!
tr