- ČLMŽ U13: Meteor – Most-Souš 32 : 0

Sestava- Kuta, Margaris, Varamezov, Žáček, Lehuta, Žigič, Veverka, Seifert Navrátil, Stojanovič, Holzer, Stěpčuk, Máj
Proti soupeři ze spodu tabulky, jsme hráče nabádali, aby nic nepodcenili. Hráči si rady vzaly k srdci a předvedly výborné utkání. Kluci si zastříleli a dodalo jim to ještě více chuti  do dalších zápasů.
- Přebor Prahy: U13/B:
Meteor- Bohemians 6 : 3
Sestava- Černý, Ivanytskyy, Kordík, Mozer, Řídel, Veverka, Varamezov, Roman, Navrátil, Seifert, Lehuta, Žigič
Zápas, který jsme po dvou prohrách chtěli vyhrát a odčinit tak předešlé dvě prohry, jsme začali aktivně a vytvořili si gólové šance, které jak už je u nás zvykem nedáváme a k naší smůle soupeř své první 3 střely přetavil ve 2 střelené branky. Kluci se ale nevzdali, zabrali a do poločasu zápas otočili na 3:2.
Po poločase naše hra neupadala, byla stále aktivní, přidali jsme další branky a zápas dovedly do zaslouženého vítězného konce.
Hráče musíme pochválit za přístup k zápasu a vůli zlomit nepříznivý vývoj utkání
tp