Velmi těžký zápas jsme odehráli s mužstvem, které vyhrálo na Spartě, Bohemce atd. Věděli jsme o silných stránkách soupeře a ty se potvrdily. Nastoupili jsme v tradičním rozestavení, ale na základě prvních minut jsme šáhli k druhému rozestavení. Ukázalo se to, myslím, jako dobré řešení. V prvním poločase jsme měli tři velké příležitosti, branku jsme dali pouze jednu a to Adamem Holinkou, pro rohovém kopu. Soupeř měl dvě velké příležitosti, ve kterých zasáhl výborně náš brankář.
Druhý poločas nás Hradec zatlačil a po naší chybě v obraně srovnal skóre. Pomalu jsme však hru vyrovnávali a měli velké šance, Štěpán Mucha, Adam Holinka dvě, ale vždy proti nám skvěle zasáhl holandský brankář soupeře, který by měl jít dokonce na zkoušku do Ajaxu Amsterdam.
Soupeř měl více ze hry, byl nebezpečný, ale šancí jsme měli více my. Proto nás konečný výsledek velmi mrzí. V pokutových opech jsme se zlepšili, ale opět to nestačilo na výhru.
Kluci makali, dřeli, plnili úkoly, tudíž jim toho nelze příliš vytknout. Stál proti nim silný soupeř s velkými individualitami a výborným brankářem. Je jasné, že od nás může přijít pouze pochvala.
Hráči utkání: 1/ Holinka, 2/ Charvát, 3/ Hataš
FK Meteor VIII- FC Hradec Králové 1:1 (0:0) 4:5 pk
Branka:

Holinka Adam
Sestava: Hataš; Mucha (77´ Eger)- Charvát- Nguyen-Votava; Marek- Bouček-Nepraš; Hájek-Holinka-Hladík (72´Sýkora)