Neratovice – Meteor 3 : 1 (2 : 0)

Branka : 83´Kalhous

V neděli jsme zavítali k dalšímu utkání do nedalekých Neratovic. Povzbuzeni výhrou z minulého kola doma s Ústím jsme všichni věřili, že se nám opět podaří naplno bodovat. Jenže představa a realita jsou dvě odlišné věci. Prvních 20 minut byl soupeř jasně lepší a náš výkon rozhodně nebyl výkon týmu, který chce 3 body. Soupeř využil naší laxnosti a brankami v 6 a 21 minutě se ujal vedení. Po obdržení druhé branky se hráči konečně probudili a začali hrát. Do konce prvního poločasu jsme soupeře přehrávali, ale bohužel bez požadovaného efektu a poločas tedy skončil 2 : 0 v náš neprospěch. Druhý poločas má stejný průběh jako druhá část první půle, soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu, ale byl z toho z naší strany opět jen festival zahozených gólových šancí. Náš narůstající tlak se nám podařilo v 83 minutě zásluhou Kalouse přetavit v kontaktní branku na 2 : 1. V tu dobu jsme byli na hřišti jen my, soupeř se jen bránil. Všichni jsme věřili, že se nám po nepovedeném začátku podaří zápas aspoň zremizovat. Opak byl ale pravdou. Soupeř se po brejku a naší chybě prosadil i potřetí a dává tak výsledku konečnou podobu 3 : 1. Utkání jsme si prohráli víceméně sami svým výkonem v prvních dvaceti minutách. Pak byl náš výkon mnohem kvalitnější, byli jsme lepším týmem, ale bez proměňování gólových šanci nemůžeme pomýšlet na body. Výsledek bereme jako ztrátu a ztracené body musíme vybojovat v jiném utkání.

Sestava : Petřík – Soukup – Nykl – Dvořák – Vlček – Liška – Pecháček – Novotný – Koffi – Negru – Kalhous

Náhradníci : Pešek, Dlouhý, Steiner, Hladký, Musil