ČLD U18

FK Neratovice-Byškovice – FK Meteor Praha VIII 1 : 0(0 : 0)

Sestava: Kalhous, Holub, Macek, Matys, Ficek, Pařízek, Lízálek, V. Klíma, Jahoda, M. Klíma, Kupka
Náhradníci: Petřík, Valenta, Jankovský, Bárta, Machovský, Navrátil, Alsterlind
Komentář: Zápas se hrál na těžkém, ale dobře připraveném terénu. V první půli si oba týmy vypracovali pár slušných příležitostí, ale skóre se neměnilo. Do druhé půle jsme vstoupili dobře a vypracovali si dvě stoprocentní šance a další slušně rozjeté akce jsme nedotáhli a tak zákonitě přišel trest. V 74. minutě prošel domácí hráč až do vápna kdy byl faulován. Penaltu domácí s přehledem proměnili. Od té chvíle hráli s přehledem a my byli opaření a nezmohli jsme se pak na nic. Bohužel to byl zápas o jednom gólu, který jsme inkasovali my. Opět jsme doplatili na neproměňování šancí, bohužel jsme si jich za poslední zápasy vypracovali dost, ale hodně nás trápí a sráží koncovka!!
TR