TJ Kunice S.G. – FK Meteor Praha VIII S.G. 13 : 4 (7 : 2)

Branky Meteoru: 3 x Jiřík Fr., Klouček P.

Sestava Meteoru: Sami al Obaid., Povýšil J., Felix M., Jiřík F., Zadák A., Stibůrek D., Klír J., Tipta M., Mráz M., Voženílek S., Klouček P., Plášil P., Burminov T., Kohlíček K., Řepa M.

V útulném prostředí Kunického areálu jsme v sobotu 26. 6. odehráli další přátelské utkání. Tentokrát to bylo proti domácí TJ Kunice.

Po vzájemné dohodě mohli za každý tým nastoupit i hráči mladší 35 let. Této výjimky využili více domácí, kteří tak měli na hřišti o něco mladší kádr než jsme měli k dispozici my. I to byl jeden z důvodů proč jsme byli po celé utkání pod jejich tlakem. Sice jsme si také vytvořili několik šancí, ale tak jako v minulém zápase nám pro lepší konečný výsledek scházel větší klid při zakončení. Je samozřejmé, že každý chce svého soupeře porazit, ale my jsme především rádi, že se s kluky sejdeme, zahrajeme si a následně u dobře vychlazeného moku rozebereme jak samotný zápas tak i ostatní problémy všedního života. Jedinou kaňkou jinak příjemného odpoledne bylo zranění našeho spoluhráče a kamaráda Franty Jiříka, kterému přejeme brzké uzdravení.

Jemu, ale i všem ostatním členům staré gardy FK Meteor přeji za sebe krásnou dovolenou a těším se na další podzimní setkání(zápasy).

T. Burminov, manažer SG