V neděli jsme vyrazili podruhé za sebou na východ Čech. Tentokráte do Hradce Králové . Naše odhodlání konečně bodovat bylo veliké . Toto odhodlání jsme přenesli do začátku zápasu , ve kterém jsme si vypracovali pár slibných situací, ze kterých jsme při troše štěstí mohli skórovat. Branka přišla hned vzápětí, kdy po pravé straně unikl Pavel Chlupáč a jeho centr k překvapení všech skončil v šibenici na přední tyči. Hra se potom více zklidnila a vyrovnala. My jsme mohli zvýšit na 2 : 0, když jsme  neproměnili samostatný nájezd . Chvíli na to si před naším brankářem kluci z Hradce počínali lépe a v 31. minutě vyrovnali na 1 : 1. Do kabin se šlo tedy za vyrovnaného stavu. Začátek druhé půle jsme opět nezachytili a v 50. min. jsme za to byli potrestáni. V tuto chvíli to s našimi ambicemi, alespoň na bod nevypadalo nejlépe, soupeř posílen brankou začal dominovat na míči a my jsme jen těžko hledali odpověď. I tak naši svěřenci nepřestali bojovat a odměnou nám byla v 70. minutě branka Jana Vacíka po přihrávce Pavla Chlupáče. Zápas, už se dohrál bez větších šancí a my vezeme bod z horké půdy.

Hradec Králové – Meteor 2 : 2(1 : 1)

Branky: 5. Chlupáč, 70. Vacík.

Sestava:

Valín – Chlupáč, Burda, Matys, Valenta – Oliva (66. Cerman), Bárta, Klíma M.(46. Soběslavský), Sova, Bradáč (86. Janoušek) – Vacík(89. Lukavec). Trenér: P. Žáček.

Náhradníci: Chundela, Cerman, Soběslavský, Janoušek, Lukavec.