V šestém kole celostátní ligy dorostu jsme se střetli s vedoucím mužstvem tabulky FC Hradec Králové.

K utkání jsme nastoupili s odhodláním dokázat, že hrajeme na vlastním hřišti. První půlhodina byla vyrovnaná, hosté byli nebezpeční ve finální fázi, ale jednu vyloženou šanci neproměnili.

O osudu utkání rozhodla 35. minuta, kdy hlavní na popud VARU po zhlédnutí záznamu odpískal pokutový kop, který bezpečně proměnil D. Hypšman 0 : 1. Ve 42. minutě po zbytečné ztrátě na naší polovině se prosadil po rychlém protiútoku do otevřené obrany na zadní tyči nekrytý D. Hypšman 0 : 2.

O poločase jsme na naše hráče apelovali, aby dostali mužstvo Hradce pod tlak a snažili se vstřelit kontaktní branku. Bohužel v 50. minutě po naší chybě, kdy hráči mají přidělené úkoly, zahráli hosté rohový kop a nikým nepokrytý F. Schmoranz prostřel z hranice velkého vápna vše a bylo to 0 : 3. V 54. minutě po podobné situaci jsme inkasovali počtvrté. Střelcem byl T. Buriánek. V závěru utkání jsme hráli proti deseti když byl po hrubém faulu a druhé žluté kartě vyloučen právě autor 4. branky.

Nevypracovali jsme si vážnější šanci, byli jsme neproduktivní. Nezbývá nám nic jiného než se pokusit o zisk bodů v dalším zápase.

FK Meteor Praha VIII – FC Hradec Králové 0 : 4(0 : 2)

Branky: 35. p.k. a 42. Hypšman, 50. Schmoranz, 54. Buriánek

Sestava: Kalhous O. – Ficek, Měkota, Matys, Sova – Klíma M., Burda, Dohnal, Bradáč(46.Bárta), Beneš(68.Klíma V.), Kordiak(68. Vacík). Trenér: F. Kopač.

Náhradníci : Valín, M., Klíma V., Vacík, Bárta,