V dalším utkání jsme zajížděli do daleké Březové, která byla před tímto utkáním před námi, ale přesto jsme tam chtěli naplno bodovat. Bohužel poněkolikáté se nám stalo, že jsme obdrželi branku na začátku utkání. Již v 5. minutě vstřelil branku domácích Pavel Veselý. Postupem času jsme začali mít více míč na svých kopačkách a začali jsme také více zaměstnávat domácího brankáře, který předváděl neskutečné zákroky. Tak do poločasu se šlo za stavu 1 : 0 pro domácí. Do druhého poločasu jsme chtěli něco udělat s nepříznivým stavem a začátek druhé půle byl v naší režii, ale nedařilo se nám nic proměnit. Proto se rozhodl náš trenér ještě něco změnit a dvacet minut před koncem změnil rozestavení a přešli jsme na tři útočníky. Ale ani tato změna nevedla k vyrovnávající brance naopak domácí využili brejk a vstřelili v 84. minutě na 2 : 0 Roman Body. Nám se podařilo jen snížit na konečných 2 : 1 v 89. minutě Jindrou Novotným. Bohužel ve hře jsme nehráli špatně, akorát neproměňujeme brankové příležitosti.

FK Olympia Březová – FK Meteor Praha VIII 2 : 1(1 : 0)

Branky: 5.Veselý, 84. Body – 89. Novotný