Mrzí nás výsledek utkání, měli jsme to skvěle rozehrané. Co nás však štve více tak zranění Pavla Butska, kterého nesmyslně přejel domácí hráč na půlce hřiště.
Odehráli jsme výborný poločas, domácí jsme do ničeho nepustili a my měli dobré 4 šance, vstřelili jsme však jen dvě branky.
Apelovali jsme na hráče v kabině, jak je důležité vstoupit do druhého poločasu. Udělali jsme však dvě hloupé chyby a bylo srovnáno. Pak větší tlak ustal, ale i nadále to bylo složité.. Drželi jsme se dlouho, ale přišel centr a třetí gól. Přehodili jsme formace, dostali jsme se do standardek, ale utekla nám Sparta a vstřelila branku do prázdné branky.
Co chybělo k tomu abychom byli úspěšní?V prvním poločase vstřelit o jednu branku více a druhý poločas zahájit lépe. Kluci, makali, dřeli, ale na body to nestačilo. Náš výkon je ovlivněn bohužel vzadu, kdy musíme hrát jednoduše.

AC Sparta- FK Meteor 4 : 2(0 : 2)
Branky: Borka 2

Sestava:

Brisuda – Butsko(78.Honzíček), Růžička, Král, Bigolet(55. Kadlec) – Hladík, Sušický(55. Smutný, 69. Holubec), Havrlik, Artim – Borka, Eger. Trenér: V. Caudr.

 vc