V dalším kole jsme doma přivítali FK Neratovice – Byškovice kteří se nacházeli na třetím místě tabulky. Jelikož se nám vyprázdnila marodka, chtěli jsme doma naplno bodovat abychom se v tabulce posunuli do klidnějších vod. Bohužel se nám to nepovedlo. Začátek utkání byl spíše od obou mužstev opatrnější moc šancí nebylo spíš to bylo důraznější a v 10 min dostal náš levý bek Alex Trenkwitz zbytečnou žlutou kartu a zanedlouho v 33 min následovala druhá žlutá karta a tím pádem červená karta. Museli jsme nějak reagovat a stáhli jsme útočníka V. Kostku a byl nahrazen D. Kousalem který si stoupl na pravého obránce a ve předu zůstal jen jeden útočník. Chtěli jsme vydržet do poločasu bez obdržené branky, ale hosté využili dvě zaváhání v 43 min S. Klobása a 46 min opět S. Klobása a do kabin jsme šli za stavu 0:2. V druhém poločase jsme chtěli udělat ještě něco s výsledkem, ale hosté si zkušeně výsledek pohlídali a nás k ničemu nepustili. Teď musíme vyhrát malé pražské derby na Aritmě která je na tom podobně jako my.

FK Meteor Praha VIII – FK Neratovice-Byškovice 0 : 2(0 : 2)

Branky: 43. a 45. Klobása

ŽK: 3 – 1

ČK: 33.Trenkwitz(Meteor)

Rozhodčí: J. Doubrava – D. Cichra, M. Štefan

DS: M. Svoboda