V sobotu 18.9.2021 absolvovala U12 nejdelší cestování v soutěži ČLMŽ v této sezoně cestou do Sokolova.

V zápase s domácím Baníkem Sokolov nás čekal velmi kvalitní soupeř, který byl po celé utkání velmi aktivní směrem k naší brance a neustále ji trvale dobýval. Naštěstí pro náš tým byli domácí úspěšní jen jednou. Náš tým velmi obětavě bránil a vyrážel k velmi nebezpečným protiútokům, z nich dvakrát dokázal skórovat a ujmout se vedení. Domácí tým snížil velmi povedenou střelou a nadechoval se ke snaze vyrovnat. Tým Meteoru odolal náporu domácího týmu a dvakrát dokonce zápasu stačil upravil skóre ve svůj prospěch. Mužstvo si zaslouží pochvalu za kolektivní obranou činnost, směrem hry dopředu nás domácí předčili.

 

Baník Sokolov – Meteor Praha 1 – 4 (0 -2 )

Střelci: Felix, Veselý, Laštůvka, Špak

 

Semirád P., trenér