V neděli odpoledne do našeho areálu přivítal další tým z popředí tabulky a to kluci z Chrudimi. Od prvního hvizdu předváděli náročný, rychlý fotbal se spousty náběhu za obranu. Hned v první minutě nás podržel brankář Valín, když zlikvidoval šanci soupeře. Trvalo nám cca. 15. min, než jsme se z počátečního tlaku vymanili. Poté jsme naši obranou činnost dostali pod kontrolu, což mělo za následek i pár povedených protiútoku z naší strany, které jsme bohužel nedotáhli k nebezpečnému zakončení. Do druhé půle jsme naskočili daleko lépe a ve 48. minutě jsme se ujali vedení brankou Filipa Bradáče, který nekompromisně poslal míč do odkryté branky po střele  Lukáše Oliva. Poté se hra srovnala a naopak jsme mohli zvýšit na 2 : 0, když jsme nedokázali proměnit v gól brejk dva na jednoho. To soupeře nakoplo a uzavřel nás na obranné polovině. Pomocí velkého množství standardních situací nás dostal pod velký tlak. Tento tlak vyústil v naší chybu před velkým vápnem, kterou soupeř nekompromisně potrestal. Když už se zdálo, že vybojujeme aspoň bod, tak jsme nevyřešili dobře přechod do útoku a Patrik Skohoutil v 88. minutě rozhodl o třech bodech pro Chrudim.

FK Meteor Praha VIII – MFK Chrudim 1 : 2(0 : 0)

Branky: 48. Bradáč – 69. Straka, 88. Skohoutil