V dalším kole nás čekalo malé pražské derby na Aritmě. V posledních zápasech se nám s tímto soupeřem dařilo a chtěli jsme odčinit domácí prohru s Neratovicemi z minulého kola. Začátek utkání z naší strany byl podle našich představ vytvářeli jsme si brankové příležitosti a ve 22. min. jsme se dostali do vedení 1 : 0 brankou Jindřicha Novotného. Místo toho abychom přidali ještě nějakou branku tak jsme dovolili domácím vyrovnat na 1 : 1 Jiří Junek a do poločasu ještě domácí přidali druhou branku v 37. min. Martin Cseh 2 : 1 pro domácí a od této branky existoval na hřišti jen domácí tým. V druhé půli jsme chtěli navázat na úvodních 25 minut první půle, ale vůbec se nám to nedařilo a domácí dali v 59. min. Martin Cseh na 3 : 1 a v 65. min. Mikuláš Jáša na 4 : 1 a na konečných 5:1 pro domácí v 76. min. Adam Novotný. Z naší hry i výsledku je obrovské zklamání a doufám, že to odčiníme v následujícím domácím utkání s Brandýsem nad Labem.

SK Aritma Praha – FK Meteor Praha VIII 5 : 1(2 : 1)

Branky: 32. Junek, 37. a 59. Cseh, 65. Jáša, A. Novotný – 22. J. Novotný