V předehrávce 9. kola jsme střetli s MFK Karviná. Do utkáni jsme šli s přesvědčením, že se můžeme prosadit. V úvodu zápasu jsme si vypracovali dvě dobré příležitosti, ale ve finální části  selhal při zakončení P. Chlupáč a S. Kordiak byl z našeho pohledu zastaven nedovoleně. Bohužel jsme tento přestupek viděli jen my a tak hra pokračovala dále. Ve 12. minutě jsme po chybě při odehrání míče a následné dorážce Adekunleho inkasovali. 1 : 0.

Snažili jsme se o vyrovnání, ale ve 42. minutě jsme si nepohlídali standardní situaci domácích z levé strany a J. Šilák zvýšil hlavou na 2 : 0 pro domácí.

Ve druhém poločase jsme měli sice převahu, ale bez efektu. Naopak domácím vyšel v 87. minutě rychlý protiútok z kterého Ramadan upravil na konečných 3 : 0 pro domácí.

MFK Karviná – FK Meteor Praha VIII 3 : 0 (2 : 0)

Branky: 12. Adekunle, 42. Silák, 87. Ramadan