Domácí hráči byli v tomto utkání jasným favoritem což potvrdili i výsledkově..

Zejména v úvodu zápasu jsme se potýkali s chybami v nedostupování hráčů Brna, v osobních soubojích nám chyběl důraz a agresivita. Po zbytečných ztrátách na polovině soupeře a pomalém návratu jsme v první dvacetiminutovce inkasovali první dvě branky. Šance, které jsme si vypracovali v prvním poločase my, neproměnili F. Bradáč a O. Kalhous, kteří nastřelili jen dvě břevna. Opět jsme se přesvědčili, že bez důrazu a klidu při zakončení ve vápně branku nedáme.

Ve druhém poločase nám domácí dali lekci z efektivity a z přesnosti při zakončení. Opět se potvrdilo, že většina soupeřů chyby které v zápasech vyprodukujeme umí okamžitě potrestat.

FC Zbrojovka Brno – FK Meteor Praha VIII 5 : 1(2 : 0)

Branky: 3. Adamec, 19. Pavlík, 52. a 56. Černý, 76. Kohoutek – 82. Beneš

Sestava :

Kalhous O. – Chlupáč, Fodor, Měkota, Matys – Dohnal(69. Dohnal), Klíma M.(80. V. Klíma), Lízálek(65. Martínek), Bradáč – Beneš, Kalhous M(80. Kupka). Trenér: F. Kopač.

Náhradníci : Valín, Martínek, Klíma V., Kupka, Bárta

VZ