V úterý 28. 9. jsme doma v dalším mistrovském utkání přivítali Český Brod. Pro nás, už to byl hodně důležitý zápas, protože jsme měli šňůru čtyř zápasů bez bodu. A proto jsme pozměnili taktiku a nastoupili jsme s dvěma defenzivními hráči a chtěli jsme hrát, hlavně neinkasovat a čekat na nějakou šanci a tu se snažit proměnit. První poločas z naší strany, co se týče plnění taktiky, bojovnosti důrazu v osobních soubojích jsme dobře plnili, ačkoliv soupeř měl více míč na svých kopačkách tak do vyložených šancí se moc nedostávali. A za stavu 0–0 se šlo do kabin. V druhé půli se nám podařilo po odpískání pokutového kopu po faulu na Ezeala vstřelit ve 48 min V. Kostkou vedoucí branku 1-0 po této brance místo abychom se zklidnili a podrželi jsme co nejdál od naší branky míč tak se stal opak. Hosté nás zatlačili na naši polovinu a jen díky vynikajícím zákrokům našeho brankáře jsme udrželi vedení a připsali jsme si tři body do tabulky.

FK Meteor Praha VIII – SK Český Brod 1 : 0(0 : 0)

Branky: 48. p.k. Kostka

ŽK 2 – 3

Rozhodčí: L. Glogar – T. Tesař, T. Koranda