V neděli nás čekal soupeř ze spodních pater tabulky a proto jsme hráče nabádali, aby soupeře nepodcenili. Chtěli jsme hlavně potvrdit zisk tří bodů z posledního zápasu a posouvat se tabulkou výš. První poločas byl       z naší strany vlažný, i přesto, že jsme v první půli vstřelili dvě branky, měli jsme k našemu výkonu spoustu výhrad. Nekombinovali jsme, tak rychle, jak bychom si představovali, nedostupovali jsem hráče a dávali soupeři prostor ke kombinaci. Druhý poločas už vypadal úplně jinak. Zrychlili jsme kombinaci, přidali jsme další čtyři branky a vypracovali si spoustu dalších jasných příležitostí, které jsme, ale bohužel neproměnili. Jsme rádi, že jsme tento zápas s přehledem zvládli, ale mrzí nás, že jsme soupeři nedali daleko víc branek.

FK Neratovice-Byškovice – FK Meteor Praha VIII 0 : 6(0 : 2)

Sestava:

Čtvrtečka – O. Marek, Liška, Mucha, Row – Bouček, Charvát, P. Marek, Otava – Holinka, Kolesničenko. Trenér: T. Rada.

Náhradníci: Autrata, Sýkora, Nečas, Hájek, Steiner, Dat Nguyen

TR