K dalšímu utkání jsme nastoupili proti mužstvu SK Dynamo České Budějovice, které mělo tří zápasový půst z důvodu karantény. V průběhu zápasu jsme pokračovali v nepřesvědčivých výkonech a stále se opakujících hrubých individuálních chybách. Celý týden se připravujeme na utkání, aby k těmto chybám nedocházelo, přesto soupeři nabídneme šance, které mužstva ligy potrestají. Nutno podotknout, že stejně jako hosté, se potýkáme s absencemi vinou zranění a onemocněními. Nedostatek hráčů doplňujeme hráči U18, tato situace trvá delší dobu a na naší hře je to vidět. Není to výmluva, chceme, aby se mužstvo o výsledek zápasu i v tomto složení více popralo.

FK Meteor Praha VIII – Dynamo České Budějovice 0 : 3(0 : 2)

Branky: 19. Malý, 40. Hais, 64. Krch

Sestava :

Kalhous O. – Chlupáč, Měkota, Matys, Sova – Klíma M., Martínek(66. Martínek), Dohnal(84. Klíma V.), Bradáč(46. Kalhous M.) – Beneš(84. Fodor), Kordiak(84. Kupka). Trenér: F. Kopač.

Náhradníci : Valín, Kalhous M., Klíma V., Bárta, Kupka, Fodor .

VZ