V dalším utkání jsme hostili MFK Dobříš, která se nacházela o dva body před námi. Tak jsme chtěli vstoupit do tohoto utkání aktivně a získat tři body. Utkání jsme začali dobře dostali jsme soupeře pod tlak a vytvářeli jsme si brankové příležitosti. Ale bohužel do vedení se dostal z ojedinělého protiútoku soupeř ve 13. minutě brankou Junka. 0 : 1. Nám se, ale v 17. minutě podařilo Vojtou Junkem rychle vyrovnat a o šest minut později Kostkou obrátit skóre na 2 : 1 v náš prospěch. Uplynuly pouze tři minuty a domácí hráči se spolu se svými fanoušky radovali potřetí. Autorem branky byl v tomto případě Trenkwitz. V závěru prvního poločasu přidal ještě svoji druhou branku v zápase Kostka a stanovil výsledek prvního poločasu na 4 : 1. V přestávce před druhým poločasem jsme hráče nabádali aby byli stále aktivní a nenechali soupeře snížit a zdramatizovat tak ještě toto utkání. I přes toto varování se hostům podařilo v 67. minutě snížit Puchmajerem na rozdíl dvou branek. 4 : 2. Víc ale domácí hráči hostům z Dobříše nedovolili. Ba naopak. V 70. minutě přidali Novotným pátou branku. Hosté se už z tohoto úderu nevzpamatovali a po výsledku 5 : 2 zůstaly tři body zaslouženě v Libni.

FK Meteor Praha VIII – MFK Dobříš 5 : 2(4 : 1)

Branky: 17.Junek, 23. a 38.Kostka, 26.Trenkwitz, 70.Novotný – 13.Junek, 67.Puchmajer