V neděli jsme sehráli mistrovské utkání v Liberci. Soupeř byl po celou dobu zdatnější na balónu a chvílemi nás dostával pod velký tlak. Naše obrana svou obětavou hrou spousty střel zablokovala a co prošlo zlikvidoval brankář Valín. Ve 31. minutě si bohužel jedna z dorážek našla cestu, až do naší sítě. Nutno dodat, že chvilku před obdrženou brankou jsme my svou velkou příležitost promarnili. Nástup do druhé půle nám vyšel a byli jsme jen krůček od vyrovnání, když jsme šli sami na bránu. Bohužel tato disciplína je nám letos zapovězena. V 54. minutě musel být bohužel ze zápasu odvezen do nemocnice brankář Valín po srážce ze soupeřem. Ve zbytku zápasu dokázali ještě kluci z Liberce zaslouženě přidat dvě branky.

FC Slovan Liberec – FK Meteor Praha VIII 3 : 0(1 : 0)

Branky : Hudák 2, Šolc

Sestava:

Valín(54.Chundela) – Chlupáč, Martínek, Candra, Valenta – Sova, Janoušek(71.Cerman),Burda(77. Liška), Oliva, Machovský(71.Navrátil) – Vacík(46.Soběslavský). Trenér: P. Žáček.

Náhradníci: Chundela, Cerman, Soběslavský, Navrátil, Liška.