K dalšímu utkání jsme nastoupili proti bojovnému mužstvu FC Slovácko. Úvod zápasu se pro nás nevyvíjel příznivě a už v 8. minutě jsme inkasovali z kopačky Šlechty z první střely na branku, které předcházel nedůraz v osobním souboji. Několik minut nám trvalo než jsme se vzpamatovali. Postupně jsme si aktivní hrou vytvořili několik slušných příležitostí ke skórování. Jednu z nich se nám podařilo proměnit ve vyrovnávací brankou. Po centru Matyse se totiž ve vápně prosadil hlavou Kordiak 1 : 1.

V poločasové přestávce jsme hráče upozorňovali, že hosté mají problémy s aktivním napadáním jejich rozehrávky. Vyrovnaný byl i druhý poločas. Příležitosti si vytvářela obě mužstva. Nakonec jsme se radovali my. Naše bojovnost a nasazení bylo korunováno vítěznou brankou. V 65. minutě se po opakovaných střelách prosadil podruhé v utkání Kordiak 2 : 1. Boj o důležité body pokračoval až do závěrečného hvizdu. Hosté se sice snažili aspoň o vyrovnání, ale v zakončení jim naštěstí chyběla přesnost a klid.

Vítězství si ceníme a věříme, že by mohlo kluky povzbudit před dalšími zápasy, které nás ještě čekají.

FK Meteor Praha VIII – FC Slovácko 2 : 1(1 : 1)

Branky: 33. a 65. Kordiak – 8. Šlechta

Sestava : Kalhous O. – Holub, Měkota, Lízálek, Matys(53. Dohnal) – Beneš, Ficek, Bárta Bradáč – Klíma M., Kordiak(73. Kalhous M.). Trenér: F.Kopač.

Náhradníci: Valín, Kupka, Klíma V., Dohnal, Fodor, Kalhous M.

VZ