V dalším kole jsme zajížděli do nedalekého Kladna, kde jsme chtěli navázat na první poločas s Dobříší a odvést si body. V prvních dvaceti minutách jsme se dostali do několika brankových příležitostí, ale nepodařilo se vstřelit žádnou branku. Poté se dostali také domácí k brankovým situacím, ale nás podržel brankář Toma anebo domácí hráč nastřelil svého spoluhráče, od kterého to šlo mimo branku. Tak se šlo za stavu 0 : 0 do kabin. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a blízko vstřelení první branky byl Novotný který předvedl sólo, ale vychytal ho domácí brankář ve spolupráci s obráncem domácích. Nakonec se Novotnému podařilo v 78. minutě po pěkném centru Dvořáka hlavou vstřelit vedoucí branku 0 : 1. Po této brance nás domácí zatlačili, ale nepodařilo se jim vstřelit branku a v devadesáté minutě po faulu na Kostku se zahrávala penalta, kterou faulovaný sám proměnil a uzavřel skóre zápasu na 0 : 2.

SK Kladno – FK Meteor Praha VIII 0 : 2(0 : 0)

Branky: 78. Novotný, 90. p.k. Kostka

ŽK: 3 – 1

Rozhodčí: J.Erlebach -T.Rychtár, L. Tryzna

DS: F. Vaniš