K poslednímu mistrovskému utkání jsme zavítali na sever Čech do Litvínova. S podzimní částí, která nevyšla podle našich představ jsme se chtěli rozloučit vítězně. Podle toho také vypadal náš vstup do utkání. Hráli jsme aktivně, důrazně, sebevědomě. Jediné co nás brzdilo byli nepřesné přihrávky, které pramenili z přemíry snahy. Okolo 10 min. jsme začali být přesnější i v tomto směru a rázem jsme si vypracovali několik příležitostí, které jsme ještě nedotáhli k vytoužené brance. V tento moment se trenérům začala vkrádat do hlavy myšlenka o spoustě neproměněných šancí během podzimu, které nás stáli body. Tuto myšlenku naštěstí utnul v 17. minutě Honza Burda, který vstřelil branku po pěkné akci Sovy s Machovským. Ve 24. minutě se prodral do vápna opět Marek Machovský, který svojí aktivitou donutil soupeře k faulu. Nařízenou penaltu proměnil Štěpán Sova ve dvoubrankové vedení. V tento moment se zdálo, že máme zápas plně pod kontrolou. Jenže ve 31. minutě jsme obdrželi laciný gól na 1 : 2. O půli jsme apelovali na stálou aktivitu. To se klukům ve druhém poločase dařilo. Ale uklidňující třetí gól se nám podařilo vstřelit Pavlem Chlupáčem, až v 76. minutě. V 85. upravil výsledek na 1:4 Honza Zemánek. Tentokrát tedy vezeme 3. body.

FŠ LITVÍNOV- FK Meteor Praha VIII 1 : 4(1 : 2)

Branky : Burda, Sova, Charamza, Chlupáč, Zemánek