Kluky jsme celý týden upozorňovali, aby k zápasu přistoupili se vší vážností a soupeře nepodcenili, což v prvním poločase nebylo vidět. Chtěli jsme hrát rychle, kombinačně na jeden dva doteky, ale většinu míčů jsme tahali a přicházeli o ně. Z toho těžili domácí rychlými brejky a právě po nich se dostali do dvougólového vedení. V poločase jsme sáhli ke dvěma střídáním, které hru zklidnily a oživily. Hned z rozehrávky se nám podařilo snížit na 2 : 1 a v 55. minutě vyrovnat. Kluci dále pokračovali v tlaku, ale další šance ne a ne proměnit. Zápas se nám podařilo otočit na 2 : 3 v 78. minutě a o sedm minut později přidat čtvrtou branku. I přes další šance se už výsledek nezměnil. Jsme rádi, že kluci ukázali v druhém poločase charakter a sílu a po hrubě nepovedeném prvním poločase zápas otočili a připsali si další důležité tři body.

FŠ Litvínov – FK Meteor Praha VIII 2 : 4(2 : 0)

Sestava:

Čtvrtečka – O. Marek, Charvát, Job, Row – Bouček, Nepraš, Votava, Hájek – Dat Nguyen Tien, Kolesničenko. Trenér T.Rada.

Náhradníci: Autrata, P. Marek, Mucha, Pešek

TR