V posledním kole jsme zajížděli do Rakovníka, který se nacházel na posledním místě tabulky a s nula body na kontě. Tento zápas byl jen o tom nepodcenit soupeře, protože žádný mužstvo se samo neporazí. Do prvního poločasu jsme vstoupili dobře, hra byla v naší režii vytvářeli jsme si brankové příležitosti a v 9. minutě brankou Novotného jsme se ujali vedení 1 : 0. Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat. V 17. minutě totiž znovu Novotný krásným lobem zvýšil na 2 : 0. I když jsme si do poločasu vytvořili ještě několik šancí na zvýšení, skóre zůstalo nezměněno. Bohužel druhý poločas nebyl podle našich představ. Domácí nás přehrávali ve všech činnostech a my jsme se nezmohli na nic. Naštěstí domácí žádnou ze svých příležitostí nevyužili a nám se naopak podařilo v 84. minutě Kostkou vstřelit třetí branku. 3 : 0. připsali jsme si sice tři body, ale druhý poločas byl z naší strany tragický..

TJ TATRAN Rakovník – FK Meteor Praha VIII 0 : 3(0 : 2)

Branky: 9. a 17. Novotný ,84. Kostka

Rozhodčí: M. Havránek – L. Kříž, M. Mazanec