SK Štětí – FK Meteor Praha VIII 2 : 1(1 : 0)                             Branky: 23. Kovařík, 86. Polák – 77. Frantl                                                           Rozhodčí: J. Všetečka – V. Šťastný, J.Šůma                                                                                        DS: K. Mazánek                                                                                                                                ŽK: 6 – 2                                                                                                                                       Diváci: 130

V dalším jarním utkání jsme zajížděli do Štětí, kde nás čekal soupeř, který dělá body hlavně doma, ale i tak jsme chtěli prodloužit naší jarní neporazitelnost a odvést si tři body. Zápas se od začátku hrál bez nějakých vyložených šancí. Bylo tam z naší strany málo důrazu v osobních soubojích a vázla kombinace. Domácí mužstvo se dostalo do vedení ve 23. minutě brankou Kovaříka po rohovém kopu. 1 : 0. Ani po této brance se obraz hry nezměnil. Naši hráči se nedokázali vyrovnat nasazení a důrazu domácích a tak se do poločasu stav už nezměnil. V podobném duchu probíhal i druhý poločas. Prosadili jsme se až v 77. minutě kdy se po centru Trenkwitze prosadil hlavou Frantl. 1 : 1. Naděje na otočení výsledku v náš prospěch vzala za své v 86. minutě. Po našem faulu u rohového praporku zahrávali domácí trestný kop. K odraženému míči se dostal zcela nepokrytý Polák, jenž z hranice pokutového území znovu poslal svůj tým do vedení. 2 : 1. Tento stav už vydržel, až do konce utkání.

Sestava: Toma – Dvořák, Greguš, Frantl, Slavata – Král(63.Kousal), Sůra, Němec(54.Krůta), Trenkwitz – Novotný, Kostka. Trenér: J.Fíček.