FC Hradec Králové – FK Meteor Praha VIII 2 : 0(2 : 0)

Branky: 5. Kalina, 14. Zvěřina

ČK: 24. Klapka(HK), 81.Chalupník(M)

K utkání s Hradcem Králové jsme jeli s předsevzetím bodovat. Bohužel zůstalo jen u přání. První branku jsme inkasovali už v 5. minutě po rychlém protiútoku domácích kdy se prosadil nikým neatakovaný domácí Kalina. 1 : 0. Než jsme se stačili vzpamatovat, přidali domácí ve 14. minutě Zvěřinou druhou branku. V následujících minutách jsme si vytvořili mírnou převahu, která byla ve 24. minutě umocněna vyloučením domácího brankáře, jenž před vápnem fauloval pronikajícího Kordiaka. Trestný kop z hranice velkého vápna nerozchytaného náhradního brankáře ale neohrozil.

Ve druhém poločase se naše převaha stupňovala, vypracovali jsme si několik slušných možností v pokutovém území domácích, ale selhali jsme ve finální části, nebo nás vychytal brankář domácích.

V závěru zápasu jsme bohužel i my, pro příští zápas(y), přišli o vyloučeného hráče. Červenou kartu obdržel v 81. minutě Chalupník.

Pokud nebudeme proměňovat vypracované šance a naopak budeme dělat hrubé chyby v obranné činnosti, nemůžeme doufat v lepší výsledky. Ve zbývajících utkáních se budeme snažit důstojně poprat o lepší výsledky a navýšit tak současný bodový zisk.

Sestava :

Kalhous O. – Holub, Chalupník, Lízálek, Matys(46.Soběslavský) – Jahoda, Klíma M., Dohnal, Burda – Kordiak(70.Bradáč/86.Ficek)), Bergmann(86.Kupka). Trenér: F. Kopač.

VZ