Ve 20. kole jsme na domácím hřišti přivítali celek FC Zlín. Zápas z naší strany začal dobře dominovali jsme na balónu a dokázali jsme si vytvořit mnoho zajímavých příležitostí. Ale bohužel soupeř dokázal v 19. minutě skórovat z protiútoku ve chvíli, kdy naše obrana nebyla zformovaná. Po zbytek prvního poločasu jsme hráli naši hru, ale díky naší mizerné produktivitě se nám nepodařilo vyrovnat. Do kabiny jsme šli za stavu 0 : 1. Ve druhém poločase jsme chtěli hrát stále naši hru, a ještě zkvalitnit náš výkon. To se nám ale nepodařilo a soupeř už po 7 minutách druhého poločasu vstřelil branku na 0 : 2 a naše hra se zcela rozpadla. Soupeřovy protiútoky se pro nás staly doslova smrtícími. Zlín dokázal vstřelit další 4 branky. Zápas tedy skončil za stavu 0 : 6. Z výkonu se budeme muset ponaučit a snažit se v posledních 3 zápasech soutěže vybojovat nějaké body.

FK Meteor Praha VIII – FC Zlín 0 : 6(0 : 1)

Střelci branek:19. Petruta, 52. a 68. Antolák, 67.Michalík, 71.Průcha, 82.Malenovský

Sestava: Brůžek- Kincl(57.Sýkora), Job(70.Štola), Charvát(70.Koffi) – Nykl, Dvořák(57. Popovič), Bouček(57.Hladký), Pešek, Nepraš – Holinka, Marek. Trenér: T. Rada.

Jonáš Drbal – asistent trenéra