V nedělním dopoledni jsme v rámci ČL MŽ přivítali na svém hřišti mužstvo FŠ Litvínov. Po vyrovnaném začátku Jsme se postupně dostali do vedení. Hosté sice snížili z pokutového kopu, ale první třetinu jsme vyhráli 3 : 1. Ve druhé třetině jsme díky své větší aktivitě a proměňování šancí zaslouženě navýšili skóre zápasu až na 7 : 2. Ve třetí třetině už padla na každé straně pouze jedna branka a tak utkání skončilo našim vítězstvím 8 : 2. Mužstvo zaslouží pochvalu za předvedený výkon, především v prvních dvou třetinách. Ta třetí byla zejména díky velkému horku náročná pro oba týmy. Všichni aktéři ji ale dohráli ve zdraví.

FK Meteor Praha VIII – FŠ Litvínov 8 : 2(3 : 1, 4 : 1, 1 : 1)

střelci branek: Chodura 3x, Hrdlička 2x, Kohl, Němčík, Dianiš