Přebor Prahy: B-tým nestačil na Stodůlky

Sobotní odpoledne bylo ve znamení velkého vedra a na našem B -týmu to bylo v zápase s mužstvem Stodůlek znát. Kluci byli od začátku “ospalí” a když ještě k tomu v průběhu prvního poločasu odstoupil náš hráč po úderu loktem do hlavy, věděli jsme, že na soupeře fyzicky nebudeme stačit. Nakonec nás tým ze Stodůlek potrestal za naše individuální chyby a zvítězil  3 : 1.

FK Meteor Praha VIII – Sokol Stodůlky 1 : 3(1 : 2),

Branka: Vondrák

Sestava :

Kovařík, Blažek, Mathauser, Vlašánek, Koštial, Vondrák, Mazyarchuk, Panchenko, Bihun, Matějíček

Petr Soběslav – trenér

ČLMŽ:  V lize jsme si s chutí zastříleli proti Litvínovu

I když se naše nedělní vítězství v ČLMŽ nad Litvínovem nerodilo lehce, byla z toho nakonec jednoznačná záležitost. Při absenci našich klíčových hráčů ze středu pole (Idowu, Turan, Bihun a Viktorín) se naši kluci v první části trochu hledali. Výsledkem toho byl gól, který jsme obdrželi z penalty a prohráli tak první třetinu 0 : 1. Ve druhé části však naši borci začali hrát přesně to, co jsme si před utkáním řekli a začali se i gólově prosazovat. Ve zbylém čase už soupeři nedali vůbec žádnou šanci a nakonec jsme vstřelili 11 branek. Skóre mohlo být ještě výraznější pokud bychom proměnili další brankové příležitosti. Tři body zůstali doma a to se počítá.

FK Meteor Praha VIII – FK Litvínov 11 : 1(0 : 1, 7 : 0, 4 : 0)

Branky: 3x Penc, 2x Mazyarchuk, 2x Koštial, Mestek, Mathauser, Matějíček a Rychtr.

Sestava :

Blažek – Koštial, Musil, Penc, Matějíček, Rychtr, Mestek, Mazyarchuk, Panchenko, Vondrák, Mathauser,

Petr Soběslav – trenér