Minulý zápas v Lipencích nás trápila koncovka, i když naše hra měla úroveň. Pro trenéra smrtící kombinace…Nicméně jsme šli do dalšího zápasu s pozitivním přístupem a plni elánu. Bohužel, ani tento zápas se moc nelišil od předešlého. Vytváření gólových příležitostí našim hráčům nedělá problém. Dopravit ale míč do soupeřovi branky, to je pro nás skutečně problém. Příští zápas hrajeme na hřišti v Bohnicích a jako správný trenér věřím, že prolomíme naši neproduktivitu a branky budou padat hlavně do soupeřovi sítě.

FK Meteor Praha VIII „B“ – SK Střešovice 1911 1 : 2(0 : 1)             Branky: 46. F. Cerman – 12. M. Löwe, 84. M. Seyri

Rozhodčí: M. Bubanec – J. Braborec, J.Valtera                                                    ŽK: 2 – 1                                                                                                                   Diváci: 11

Sestava:

Hradil – IIIashenko, Lukavec, Dvořák, Janoušek – Cerman, Borovička, Slavík ml.(63. Slavík st.), Kohlíček(69. Čermák) – Penc, Zemánek.

Trenér: P. Seidel