Domácí utkání proti favoritovi jsme začali aktivně a i díky chybám soupeře jsme mohli jít  již ve třetí minutě do vedení. Přes šance, které si mužstva vypracovala na obou stranách, skončil poločas bez branek. To nám dávalo naději na přijatelný konečný výsledek. Tato naděje se ale začala rozplývat již po deseti minutách druhé půle, kdy soupeř potrestal naši chybu úvodní brankou. 0 : 1. Hra i šance se pak přelévaly z jedné strany na druhou, ale naše neschopnost skórovat vyústila v gólovou pojistku soupeře. 0 : 2.

FK Meteor Praha VIII – FK Arsenal Česká Lípa 0 : 2 (0 : 0)             Branky: 54. Šíma, 83. Kazda                                                                               Rozhodčí: J. Nymsa – P. Fišer, M. Koutník                                                             DS: M. Košťál                                                                                                      ŽK: 0 – 5                                                                                                                Diváci: 156