V sobotním zápase 1.CDL jsme se střetli s mužstvem Dynama Č. Budějovice. Z utkání máme rozporuplné pocity. Do zápasu jsme vstoupili aktivně s odhodláním se ještě poprat o možnost setrvání v soutěži. Když už jsme si šance vypracovali, scházel nám při zakončení klid a přesnost. To naopak domácí byli úspěšnější a v rozmezí 3. minut(25. a 28.)nám dokázali vstřelit Hákem hned dvě branky. 2 : 0. Do druhého poločasu jsme vstoupili se snahou, že již nemáme co ztratit. Byli jsme aktivnější a většinu času drželi svého soupeře na jejich polovině hřiště. Naše úsilí bylo korunováno kontaktní brankou Dohnala v 72. minutě. 2 : 1. V 85. minutě se nám podařilo po standardní situaci dokonce Bergmannem vyrovnat. 2 : 2. Radost a naději na udržení v soutěži nám ale v 90. minutě překazil rozhodčím nařízený pokutový kop za faul na domácího hráče, který proměnil Hora. 3 : 2. O chvíli později se ocitl v pokutovém území domácích na zemi Chalupník, ale píšťalka rozhodčího tentokrát zůstala němá.

SK Dynamo České Budějovice – FK Meteor Praha VIII 3 : 2(2 : 0)

Branky: 25. a 28. Hák, 90. p.k. Hora – 72. Dohnal, 85. Bergmann

Sestava : Kotlín – Holub, Chalupník, Liška, Matys – Klíma(60.Pfaf), Dohnal. Lízálek, Bradáč(46.Soběslavský) – Sova(60.Popovič), Bergmann. Trenér: F. Kopač.

Vl. Zezula – as. trenéra