V tomto utkání nás čekal další silný soupeř z čela tabulky, který nám chtěl oplatit podzimní porážku. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře, byli jsme aktivní a dobře jsme kombinovali. Do nějakých větších šancí jsme se ale nedostávali, ale ani soupeř. Proto také poločas skončil bez branek. V druhém poločase pokračoval zápas i přes teplé počasí ve slušném tempu. V 73. minutě jsme se po hezké individuální akci Peška dostali po zásluze do vedení. 1 : 0. V dalších minutách se na našich hráčích začalo projevovat velmi teplé počasí a náročný program, který jsme za poslední týden absolvovali. Klukům docházely což bylo znát na jejich hře. Liberec si vypracoval několik nadějných příležitostí, ale buď selhal střelecky a nebo dobře zasáhla naše obrana v čele s dobře chytajícím Brůžkem. Bohužel pro nás, jsme ale udělali dvě minuty před koncem chybu na útočné polovině, čehož soupeř využil k rychlému protiútoku a vyrovnal na 1 : 1. Když už to vypadalo na remízový konec, pronikl do vápna po krásném uvolnění od Kolesničenka Tomáš Francouz a než stihl zakončit byl svým strážcem faulován. Z následného pokutového kopu se nemýlil Patrik Marek a rozhodl o velmi cenném vítězství! Je super, že kluci natáhli sérii vítězství už na tři zápasy. Snad se nám bude dařit i v dalších utkáních a série bude trvat co nejdéle.

FK Meteor Praha VIII – FC Slovan Liberec – mládež 2 : 1(0 : 0)     Branky: 73. Pešek, 90. Marek P.

Sestava : Brůžek – Mucha, Charvát, Job, Sýkora (67. Row) – Bouček, Nepraš, Marek P., Nečas(55. Pešek), – Mylnykov(67. Francouz), Kolesničenko.

T. Rada – trenér