V posledním domácím zápase jsme na hřišti v Libni přivítali už jistého sestupujícího Tatran Rakovník. Do utkání jsme vstoupili aktivně a zatlačili soupeře na jeho polovinu. První příležitost ke skórování ale měli hosté, kteří naštěstí pro nás nastřelili pouze břevno naší branky. Do vedení jsme šli my. V 17. minutě se trefil Vojta Kostka. 1 : 0. Naše radost však trvala pouze sedm minut. Opět jsme tak jako v předchozích zápasech neubránili standardní situaci. Toho ve 24. minutě využil po rohu Verner a srovnal skóre zápasu. 1 : 1. O čtyři minuty později jsme šli po brance Sůry opět do vedení. 2 : 1. Od tohoto okamžiku jsme už hostující tým k žádné pro nás nebezpečné akci nepustili. Naopak nám se podařilo v 37. minutě vstřelit Vostárkem třetí branku. 3 : 1. Tak také skončil první poločas. V tom druhém se nám podařilo přidat ještě dvě branky. Nejprve se v 56. minutě podruhé trefil Vostárek. 4 : 1. O minutu později jej svojí rovněž druhou branku napodobil Kostka. 5 : 1. Za tohoto stavu dali trenéři šanci i dalším hráčům z lavičky. Skóre zápasu se ale už nezměnilo.

FK Meteor Praha VIII – TJ TATRAN Rakovník 5 : 1(3 : 1)

Branky: 17. a 57. Kostka, 37.a 56. Vostárek, 28. Sůra – 24. Verner

Rozhodčí: Z. Novotný – V. Ježek, R. Svoboda

DS: K. Bobek