V neděli odpoledne za velmi slunečného počasí jsme se utkali se zatím vedoucí Duklou. Kluci z Julisky přijeli s tím, že by si chtěli z tohoto zápasu odvézt tři body, které by znamenaly jejich definitivní první místo v naší skupině ČLD a zároveň jistou účast v barážovém utkání o postup do 1. CDL pro nadcházející sezónu. Tak jak se očekávalo, soupeř neponechal nic náhodě a už v osmé minutě vedl 2 : 0. Teprve poté začali být na hřišti vidět i naši hráči. Bohužel nám chyběla kvalita v předfinální fázi a tak jsme se k přímému ohrožení branky nedostali. Druhá půle probíhala dost podobně. Dukla držela míč a my jsme se sporadicky rušivými protiútoky snažili ohrozit jejich branku. S přibývajícím časem našim klukům docházeli síly a na zmírnění porážky jim už nezbyla energie. Nutno podotknout, že se náš mladý tým prezentoval organizovanějším a bojovnějším výkonem, než v předcházejícím utkání.

FK Meteor Praha VIII – FK Dukla Praha 0 : 4(0 : 2)

branky : Kasal 3, Břeh