Poslední kolo letošního ročníku jsme odehráli na hřišti SK Český Brod, který se nacházel na pátém místě tabulky. Před utkáním jsme museli udělat jednu změnu, protože se při rozcvičce zranil Kostka. Místo něj poslal hned od začátku trenér na hřiště stále ještě dorostence Matyse. Neuplynula ještě ani minuta a po chybě domácí defenzívy jsme šli brankou Krůty do vedení. 0 : 1. I když jsme byli i nadále aktivnější, byli to domácí kdo skóroval. Ve 22. minutě vyrovnal Fikejz. 1 : 1. Od tohoto okamžiku převzali iniciativu domácí fotbalisté a jen díky skvělým zákrokům Tomy jsme šli do kabin za nerozhodného stavu. Do druhého poločasu poslal trenér dva čerstvé hráče s cílem vzít si zpátky vedení na svoji stranu. To se nám podařilo v 56. minutě když se z dorážky trefil Vostárek. 1 : 2. Bohužel tento stav vydržel jen pár minut. V 61. minutě se totiž prosadil domácí Václavík. 2 : 2. A protože, už do konce utkání žádná branka nepadla odvážíme si bod za remízu.

SK Český Brod – FK Meteor Praha VIII 2 : 2(1 : 1)