V sobotu jsme rozehráli nový soutěžní ročník na teplickém stadionu Na Stínadlech.
Před zápasem nám vzorně pokropil hřiště letní déšť a tak nebránilo nic tomu, abychom předvedli co se nově skládané mužstvo v krátké letní přípravě naučilo.
Vstup do utkání byl z naší strany vlažnější. I tak hráči poměrně slušně dodržovali pokyny a byla vidět i snaha o kombinační hru. Bohužel jsme ale často ztráceli balóny v poměrně jednoduchých situacích, které měli za následek protiútok do otevřenější obrany. V těchto momentech jsme jen stěží chytali rychlé křídelní útočníky, kteří nám dělali celý zápas velké problémy. Nicméně jsme přečkali dvě šance soupeře. I my jsme si vypracovali vyloženou šanci, kdy náš útočník šel zcela sám na bránu. Situaci ale vyřešil špatně. Po kličce brankáři skončil bohužel i s míčem v autu. O chvíli později přišlo na řadu ono otřepané nedáš dostaneš a v 36. minutě jsme poprvé inkasovali. V poslední pětiminutovce jsme obdrželi další dvě branky a do šatny jsme tak odcházeli za stavu 3 : 0 pro domácí. Druhá půle, už neměla takové tempo. My jsme sice měli pár nadějných příležitostí, ale vstřelit branku se nám nepovedlo. Naopak soupeř ještě přidal dvě branky a bylo vymalováno.

FK Teplice B – FK Meteor Praha VIII B 5 : 0(3 : 0)

branky: 36. a 44. Balázs, 42. Chýle,68. Souček, 73. Bernas

sestava:
Petřík – Nykl, Veselý(46. Kaneshev), Kincl, Pešek – Dvořák- Haluza(57. Negru), Sýkora(46. Row), Pfaf, Hojsák(64. Štola) – Zemánek(76. Vlček)

Pavel Žáček – trenér