Úvodní zápas nové sezóny začalo naše mužstvo s odhodláním a plným nasazením. Od úvodního hvizdu se zápas z naší strany hrál ve vysokém tempu, což soupeři nevyhovovalo, zejména z důvodu vyššího věkového průměru jeho hráčů. Brankově jsme se prosadili více v druhé poločase, kdy jsme ke čtyřem gólům z prvního poločasu přidali dalších osm branek. Pomohlo tomu i vyloučení soupeřova hráče v závěru prvního poločasu. Ocenění zaslouží celé mužstvo, především za to, jak k zápasu přistoupilo.

FK Meteor Praha VIII – TJ Sokol Písnice 12 : 0(4 : 0) Branky: 23.. 73., 74. Kousal, 25., 45. p.k., Kalhous, 29., 59., 78. Jahoda, 66., 86. Kohlíček, 51. Žáček, 88. Schmidtmayer.

Rozhodčí: L. Zloch – J. Kutiš, A. Lábusová ŽK: 1 – 2 ČK: 0 – 1 Diváci: 17

Sestava:

Kalhous – Dvořák(52. Kohlíček), Ondruš, Valenta(59. Verner), Chalupecký(52. Schmidtmayer) – Jahoda, Pařízek, Žáček, Alsterlind(52. Fernandes) – Penc(74. Bezák), Kousal.

P.Seidel – trenér