První kolo mistrovské soutěže U19 nám ukázalo jak bude tato soutěž náročná. Celý zápas by se dal nazvat remízovým, ale hraje se na branky. Domácí se dostali do vedení hned po pár minutách hry, kdy rychlou akci zakončil z blízka Douděra. Netrvalo ani pár minut a hosté potrestaly hrubou chybu domácí obrany brankou v síti. Hra se pak odvíjela spíše v soubojích, nežli plynulé hře. Standardní situace na obou stranách dominovaly a fotbalu bylo málo. Hosté měli ale šance na to se ujmout vedení. V druhém poločase bylo šancí více nežli jsme očekávali. Domácí ale vždy místo do brankové sítě, dostali míč do hostujících hráčů a skvěle chytajícího brankáře. To co domácí nedali, ukázali hosté jak se to dělá. Ve vápně si pohrál hostující útočník s celou obranou a zakončil na 1 : 2. Domácí dále pálili šance a hosté potrestali jejich ofenzivu brankou 5 minut před koncem z rohového kopu na 1 : 3. Domácí pak jen korigovali v poslední minutě z penalty na 2 : 3. Domácí výkon ukázal potenciál, jen dávat branky. Hosté kvalitu kterou nepochybně mají. Gratulujeme.

 FK Meteor Praha VIII – FC Táborsko 2 : 3(1 : 1)                                     Branky : 7. Douděra , 91. p.k. Klíma – 14. Matoušek, 54. Svatek, 85. Mejta

 

sestava:                                                                                                                 Kotlín – Klíma, Liška, Candra, Job – Douděra(65. Veselý), Kratochvíl(65. Hojsák), Bouček, Starosčák(86. Pfaf) – Balog, Holinka(78. Schwan).

 

Petr Mikolanda – trenér