V sobotu dopoledne jsme na našem hřišti v Bedřichovské ul. přivítali kluky z České Lípy. S tímto soupeřem jsme se utkali v letní přípravě a tehdy měření sil dopadlo jasně v jejich prospěch. Nicméně jsme byli na silné stránky soupeře připraveni a chtěli jsme je eliminovat aktivní hrou. To se nám také v prvních 15. minutách dařilo. Bohužel jsme tento úsek hry proměnili ve festival zahozených šancí. Naštěstí se nám přece jen podařilo v 10. minutě vstřelit Dvořákem vedoucí branku. 1 : 0. Ale už ve 20. minutě, po souběhu našich individuálních chyb soupeř srovnal na 1 : 1. Dokázal nám vnutit svou hru a do konce prvního poločasu byl lepším týmem. Svoji převahu stvrdil ve 44. minutě brankou z pokutového kopu. 2 : 1. Do druhé půle jsme šli s odhodláním zápas otočit. To se nám nakonec po gólech Oswalda se Zemánkem povedlo a udrželi jsme tak svoji domácí neporazitelnost.

FK Meteor Praha VIII – FK Arsenál Česká Lípa 3 : 2(1 : 2)
Branky:10. Dvořák, 56. Oswald, 58. Zemánek – 20. Šámal, 43. p.k. Hanl