V první části utkání existoval na hřišti pouze jeden tým a to jsme byli my. Po velmi dobrém výkonu jsme šli do první přestávky s vedením 3 : 0. Bohužel nám asi vlezlo do hlavy, že se už nemůže nic stát a velký malér byl na světe. Jestli jsme v první třetině jasně dominovali my, tak v druhé to byli hosté z Jablonce. Nedůslednost, ztráta koncentrace a bohorovnost byly jasnými znaky prostřední části, kdy jsme dovolili hostům snížit na 3 : 2. Jen díky Dolákovi v brance jsme ale stále byli ve hře. Bohužel, chyba v rozehrávce, kterou jsme soupeři nabídli, znamenala vyrovnání. I když jsme si v poslední minutě vytvořili ještě dvě 100% šance, vítěznou branku se nám již vstřelit nepodařilo a tak utkání skončilo smírně 3 : 3.

FK Meteor Praha VIII – FK Jablonec 3 : 3                                                       Branky: Chaloupka, Němčík, Plachý

Autor: Jakub Čvančara – trenér