Do utkání s FK Neratovice-Byškovice jsme chtěli vstoupit aktivní hrou. To se nám ale vůbec nedařilo. Naopak hosté byli od začátku utkání aktivnější a v25. minutě se po brance Ducha dostali do vedení. 0 : 1. Obraz hry, která se odehrávala především uprostřed hřiště se ve zbytku prvního poločasu nezměnil a tak to byli hosté, kdo odcházel do šaten spokojenější. Vstup do druhého poločasu byl z naší strany o trochu lepší. I díky zvýšené aktivitě se nám v 64. minutě podařilo Chalupníkem po rohovém kopu Němce vyrovnat. 1 : 1. Po této brance jsme sice měli mírnou převahu, ale bohužel jen po pokutové území soupeře. To hosté byli potentnější. V 82. minutě vstřelil jejich druhou branku po centru zprava nikým nepokrytý Chlumecký. 1 : 2. Na tento stav jsme již bohužel nedokázali zareagovat. Už tuto středu(21.9.) nás od 17:00 doma čeká další zápas a to s Admirou B.

FK Meteor Praha VIII – FK Neratovice-Byškovice 1 : 2(0 : 1) Branky: 64. Chalupník – 25. Duch, 82. Chlumecký

Rozhodčí: J. Brom – P. Kotalík, M. Novotný

DS: J. Chlaň