Z pohledu nezaujatého diváka to byl skutečně dnes zajímavý zápas. Spoustu brankových momentů před oběma brankami. Myslím, že ani cvičící se rozhodčí nečekali, že bude toho tolik k vidění.
Věděli jsme, že na kvalitním a velkém hřišti v Libni bude mít Plzeň herně navrch, což se jednoznačně potvrdilo. My jsme však dobře plnili taktické pokyny a třikrát se nám podařilo jít do vedení. Klíčový okamžik nastal za stavu 3 : 2, kdy jsme měli velkou šanci odskočit, ale nedali jsme a následně soupeř dvakrát vystřelil a otočil výsledek. Ještě v závěru jsme měli velkou možnost srovnat, ale opět jsme nedali. V závěru to vypadalo ještě na pokutový kop pro nás, ale na základě rozhodnutí varu byl odvolán. V závěru, při hře vabank vstřelili hosté ještě jednu branku
Naše hráče bych především chválil, hráli na své možnosti a k úspěchu chyběl kousek, napíšu v proměnění šance na 4 : 2. První, třetí a čtvrtá branka byla laciná a neměla by padnout. To byly velké individuální chyby. V těchto momentech jsme utkání ztratili. Bohužel tomu nebylo poprvé.
Ještě bych vyzdvihl hráče, kteří po absencích tří hráčů zvládli hru na nových pozicích. Velkou pochvalu zaslouží Lukáš Novotný, který odehrál ještě včera odehrál celé utkání za ” b” mužstvo a hrál výborně.

FK Meteor Praha VIII- FK Viktoria Plzeň 3 : 5(2 : 1)
Branky: 11.Nedvěd, 32.Žáček, 55.Karas – 23.Hubáček, Gaszczyk, 63.Rožánek, 73. Vukovič, 80+5 Škorpil.

Sestava:

Osvald – Novotný, Březina, Řídel, Duchoň, Nedvěd- Soběslav, Karas, Žáček – Přenosil(68. Penc)- Holzer(73. Pavlyshche).

Autor: Vít Caudr – trenér