V 9. kole nás na domácím hřišti čekal nováček soutěže SK STAP-TRATEC Vilémov, který měl v tabulce před tímto zápasem stejný počet bodů jako my. Do utkání jsme vstoupili aktivněji a v 11 minutě po přihrávce od Kostky nás poslal do vedení Dvořák. 1 : 0. O minutu později, po špatné rozehrávce hostujícího obránce našel Kostka Krůtu, který pohotově zvýšil vedení svého mužstva. 2 : 0. A tak také první poločas skončil. Ten druhý pro nás nezačal vůbec dobře. Už v jeho druhé minutě snížil náš náskok Kubr. 2 : 1. Naštěstí se nám podařilo v 53. minutě po centru Dvořáka a hlavičce Bodnára znovu odskočit do dvougólového vedení. 3 : 1. Závěr zápasu jsme si pohlídali a soupeři nedovolili utkání ještě zdramatizovat.

FK Meteor Praha VIII – SK STAP–TRATEC Vilémov 3:1 (2:0)

Branky: 11. Dvořák, 12. Krůta, 53. Bodnár – 47. Kubr

Rozhodčí: M. Makovička – M. Novotný, M. Panský

DS: P. Mareš

ŽK: 0 – 0

Sestava:

Toma – Slavata, Chalupník, Derkach, Matys – Král (86.Kousal), Sůra, Dvořák, Němec (86.Bessonov) – Krůta (33.Bodnár), Kostka (68.Kordiak). Trenér: J. Fíček.

Autor: Tomáš Burminov – vedoucí mužstva