Nedělní utkání jsme odehráli ve venkovním prostředí, a to konkrétně na Strahově proti celku AC Sparta Praha. Do utkání jsme šli s jasným cílem, a to urvat nejvyšší možný počet bodů. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, ale lehká převaha byla na naší straně. Dokázali jsme si vytvořit mnoho zajímavých příležitostí nicméně ani jedna gólem neskončila. Bohužel pro nás soupeř byl v této disciplíně úspěšnější. Poločas tedy skončil 1 : 0. Do druhé půle jsme šli s tím, že jsme v té první nebyli horším týmem a vývoj zápasu otočíme. Vše vypadalo nadějně protože už v 55. minutě dokázal krásnou střelou zpoza vápna srovnat Busek. 1 : 1. Bohužel pro nás, se ale soupeř už o pět minut později dokázal po rohovém kopu znovu vrátit do vedení. 2 : 1. Naštěstí kluci nerezignovali a dokázali se vrátit do zápasu. Odměnou jim byla v 77. minutě vyrovnávací branka, kterou vstřelil Hájek. 2 : 2. I když jsme byli v závěru utkání aktivnější, otočit zápas se nám už nepodařilo.

AC Sparta Praha B – FK Meteor Praha VIII 2 : 2(1 : 0)

Branky: 45. Valeš, 60. Vodolán – 55. Busek, 70. Hájek

Sestava: Seidel – Benedikt, Joska, Mucha – Eger(63. Kolesničenko), Nepraš(30.Chaloupka), Hájek, Marek(81. Hladík), Busek – Hottek(63. Francouz), Hrubý(63. Bigolet). Trenér: T. Rada.

Autor: Jonáš Drbal – asistent trenéra