Důležitý zápas v boji o kýžené 7. místo jsme bohužel nezvládli. Začátek jsme prospali a soupeř toho využil. Po jejich dvou rychlých brejcích jsme rázem prohrávali 2 : 0. Snížit se nám podařilo po rohovém kopu Hrdličkou. I v dalších minutách jsme měli souvislý tlak a hra se odehrávala převážně na polovině soupeře, ale srážela nás špatná koncovka. Ta nás bohužel provázela celým utkáním. Příkladem toho byl náš nezužitkovaný brejk, který mohl znamenat srovnání skóre. Co se nepodařilo nám, podařilo se z podobné akce soupeři, který nám opět odskočil na rozdíl dvou branek. Deset minut před koncem utkání se nám opět povedlo snížit, ale to bylo z naší strany vše. Všechny naše nadějné akce ztroskotali na jejich špatném finálním řešení a tak se z vítězství radoval soupeř z Xaverova.

SC Xaverov Horní Počernice – FK Meteor Praha VIII 3 : 2           Branky: Hrdlička, Hanzal

Autor: Jakub Čvančara – trenér